Gizlilik

Cekingen | 10:26 | Bu Gizlilik Politikası, bize verdiğiniz bilgilerin site tarafından ne şekilde kullanılıp korunduğunu anlamanız amacıyla hazırlanmıştır. Blogum, verdiğiniz bilgileri genel olarak istatistiksel veriler elde etmek amacıyla kullanmaktadır.

Blog üzerinde gezinirken ve yorum yaparken, kendinize ait bazı bilgileri bizimlede paylaşmış oluyorsunuz. Sizinle ilgili olarak toplanan hiçbir bilgi, hiçbir surette üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır, emin olabilirsiniz. Ayrıca kullanıcıların bilgi ve isteği dışında hiçbir kişisel bilgiyi toplanmayacaktır.

Yorumlarınızda ve iletişim için kullandığınız e-mail adresinizi kesinlikle istenmeyen mail gönderimi yapmak için kullanmayacaktır. Yazılara ve ya yorumlara e-mailiniz ile abone olmuş iseniz Gizlilik Politikasına aykırı olmayacak şekilde bildirici mailler gönderilebilir.

Gerekli görüldüğünde işbu Gizlilik Politikası’nin hükümlerini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Yapılan değişiklikleri yine bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Blogumu kullanarak ve yorum yaparak, Gizlilik Politikası’ni kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz. Gizlilik Politikası ile ilgili sorularınızı iletişim adresinden bana iletebilirsiniz.