25 Haziran 2008 Çarşamba

Turkcell'in Yeni Fiyat Tarifesi

Cekingen | 17:34 | 1 Yorum Yapılmış

Yine Zam Yine Zam:S Bu seferki zam oranı yüzde 3,66.Artık Turkcell kullanılamaz hale geldi yaw.Baş edemiyorum ben bu hat ile valla.Her kampanyanın altında bir tuzak var.İnanmıyorum bu Turkcellin kampanyasınada İndirimli görüşmelerinede.
Turkcell'den yapılan açıklamayı aynen aktarıyorum;
Ön ödemeli hatlarda; 100 kontörlük kartın 16,5 YTL, 250'lik kartın 38 YTL, 500'lük kartın 71 YTL, 1000'lik kartın ise 130 YTL olduğu belirtildi.Açıklamada, ücretlendirmesi değişmeyen Turkcell tarife ve paketleri ise şöyle sıralandı:
Kurumsal Kobi dakika paketleri ve Kurumsal HerYöne paketleri, şirket içine indirim veren indirim seçeneklerinin aylık sabit ücretleri.

-Bireysel faturalı hatlar için her yöne toplu konuşma dakikası içeren ''Herkesle'' paketleri.

-Yurt dışında iken yapılan ve alınan çağrı ücretleri.

-Cepten internet ve bilgisayardan internet ücretleri.

Açıklamada, Turkcell'in Kurumsal Kobi tarifesi hariç tarife sabit ücretleri, uluslararası görüşmelerde Grup 1 ülkeleri sabit hatlarına yapılan çağrılar dışındaki aramalar ve faturalı hatlar için her yöne tek fiyat içeren tarifeleri hariç diğer operatör yönüne yapılan aramalarda da ücretlendirmenin aynı kaldığı kaydedildi.

Turkcell'in yeni düzenlenen fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye, www.turkcell.com.tr adresinden, Müşteri Hizmetlerinin 444 0 532 ve 444 0 535 no'lu telefonlarından, TurkcellExtra ve Turkcell Abone Merkezlerinden ulaşılabileceği bildirildi.

Grup 1 ülkeleri; ABD, ABD (Alaska), ABD (Hawai), ABD (PortoRico), ABD (Virjin Adası), Kanada, Almanya, Avustralya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çin Halk Cumhuriyeti, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Güney Kore, Hollanda, Hong Kong, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsrail, İsviçre, İsveç, İtalya, İzlanda, Japonya, Lüksemburg, Macaristan, Malezya, Norveç, Polonya, Portekiz, Rusya, Singapur, Slovenya, Slovakya ve Yunanistan'dan oluşuyor.

AA

1 yorum:

  1. turkcell kullanmanın hiç bir avantajı yokki.kampanyalarının hepsi fasa fiso.gözle görülür hiç bir yarar sağlamıyor.mecbur kalmadıkça kullanmam.

    YanıtlaSil